Künye / Öne Çıkanlar

Künye / Yeni Eklenenler

klinik haber logo

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Meriç Aydın

[email protected]

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Ş.Aydın

[email protected]

Haber Editörleri / News Editors

Prof.Dr.Mahir Aslan Merç Tunca Mustafa Aslan 

[email protected]

Video Editörü / Night Shift Editor

Mücahit Kılıç 

[email protected]

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Mustafa Arslan

[email protected]

Reklam / Advertise

[email protected]

Barındırma / Hosting

TE Bilişim

Yazılım / Software

TE Bilişim - Elegant Haber Yazılımı

İletişim / Contact

Muhsin Yazıcıoğlu caddesi Regnum Sky Tower  Çukurambar/Ankara

[email protected]

KlinikHaber.com SEMARİS A.Ş. kuruluşudur.

GİZLİLİK İLKELERİ

Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. Klinik Haber web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda  kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

Klinik Haber 'de ki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili Klinik Haber, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY

This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on Klinik Haber. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on Klinik Haber are opened on a new page. Klinik Haber does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@